Голова Ради Фонду - Беліченко Микола В’ячеславович
           Микола закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана у 2010 році та має вищу юридичну освіту за фахом господарське судочинство. Почавши кар`єру у 2007 році на посаді помічника юриста у фінансовій компанії, з 2010 року очолив юридичний відділ ТОВ «КУА «Івекс Ессет Менеджмент». Входить до складу Ради НПФ «Європа» з 2015 року, у 2019 році обраний Головою Ради НПФ «Європа».

    Секретар Ради Фонду - Климчук Олександр Дмитрович
           Досвід роботи на фондовому ринку Олександра налічує понад 15 років. Має ступінь магістра міжнародних фінансів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченко. Свою кар’єру Олександр почав у 2004 році у Правекс-Банк, після чого з 2006 року працював аналітиком інструментів з фіксованою дохідністю в інвестиційній компанії Конкорд Капітал.
           Олександр має декілька нагород за свої аналітичні матеріали: 1 місце з макроекономіки, 2 місце в категорії - «Стратег українського фондового ринку» (2008 - Thomson-Reuters Extel) і 19 місце у номінації «Кращий спеціаліст відділу з операцій з цінними паперами на ринках Європи, що розвиваються» (2009 - Thomson-Reuters Extel).

    Член Ради Фонду - Петрук Андрій Феодосійович, CFA
           Андрій закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана у 1996 р. У 2001 році отримав ступінь MBA у Міжнародному інституті менеджмента (Київ), а у 2004 році - ступінь сертифікованого фінансового аналітика (CFA) від CFA  Institute (США).
           Андрій очолює Компанію з управління активами «Івекс Ессет Менеджемент» з моменту її заснування у 2007 році. Досвід роботи Андрія на фондовому ринку понад 22 роки. Андрій обіймав позиції трейдера, фінансового аналітика. З 2003 до 2007 року очолював аналітичний департамент Eavex Capital.

     Член Ради Фонду - Чигринов Ігор Андрійович
           Ігор закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана. Отримав ступінь магістра за спеціальностями «Менеджмент корпорацій» і «Фінансовий менеджмент».
           Свою кар’єру Ігор почав у 2010 році. Працював у таких компаніях, як Astrum Capital, Dragon Asset Management. 

    Член Ради Фонду- Синенко Олена Сергіївна
           Олена закінчила Сумський державний аграрний університет у 1999 році. Стаж роботи на фондовому ринку складає понад 15 років. Тривалий час Олена займалася діяльністю з адміністрування недержавних пенсійних фондів (близько 10 років) і має вагомий досвід з цього виду професійної діяльності на фондовому ринку.
Адреса адміністратора НПФ Європа
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23, літера "А".
Телефон адміністратора
НПФ Європа
0-800-501-925
Напишіть нам:
info@npfeurope.com.ua